Proč investovat do EDM stroje ONA?

Zkušenosti - více jak 50 let zkušeností ve výrobě EDM strojů a 14 000 strojů instalovaných po celém světě.

Vysoká kvalita - vyrobeno v Evropě, všechny stroje jsou vyráběny v Durango (Baskická část severního Španělska), certifikováno normami ISO-9001 a ISO-14001, v souladu se všemi evropskými bezpečnostními normami.

Nejvyšší výkon - stroje ONA obsahují generátory, které poskytují spolehlivost a v obou erozních operacích: hrubování (až 500 mm2/min v řezání drátem) a dokončovací mód (až VDI 0 - Ra 0,10 µm při hloubení).

Ekologické filtrační systémy - díky patentovanému filtračnímu systému ONA je možné dosáhnout čistšího a méně nákladného výrobního procesu. Nejsou používány papírové kartridže a jediným odpadem je opracovaný materiál.

Vysoká přesnost - ve všech osách jsou použity nadměrné velikosti kuličkových šroubů a poziciování os je řízeno pomocí přesných skleněných pravítek.

Robustnost a spolehlivost - konstrukce všech strojů ONA je vyrobena ze slitiny s příměsí grafitu. Vysoce přesné vedení s broušenými supports je použito ve všech modelech.

Stroj dle přání zákazníka - široká škála strojů ONA používá modulární koncept, který umožňuje řadu konfiguací. Až 20 různých konfigurací pro drátořezy a nebo hloubičky. Široké možnosti úprav pojezdů v osách X, Y nebo Z. 

 

 

 

Proč ONA?

/album/proc-ona-/partnerstvi-v-edm-jpg/ /album/proc-ona-/edm-hloubicka-tx10-jpg/ /album/proc-ona-/spickova-vyrobni-technologie-jpg/ /album/proc-ona-/ona-edm-provtrdni-kvalita-jpg/