EDM HLOUBENÍ

Vysokorychlostní hloubící EDM stroje s vysokou přesností a snadnou automatizací.

NX série využívá řízení ONA S-64 CNC, které garantuje efektivní pohyb a erodování v simultálních 6-ti osých operacích ( C-, A-, a také B - osa dodatečně k osám X Y Z).

Pracuje rychle, jednoduše a s lehkostí

Model ONA NX zahrnuje CNC nejnovější generace s aplikacemi založenými na Windows, které přispívají k důležitému provoznímu pokroku a vyšší úrovni automatizace. Řada ONA NX odpovídá nové koncepci strojů založených převážně na myšlence zjednodušování a efektivní konstrukce a zároveň nabízí obsluze podstatné vylepšní komfortu. Přesto ONA NX neobětuje bezpečnost na úkor komfortu, protože jeho pečlivý vývoj odpovídal všem stávajícím předpisům o bezpečnosti a také udržoval zásady elektromagnetické kompatibility.

Jako příklad, přenosná konzole vyniká excelentní ergonomickou konstrukcí a zároveň zahrnuje CNC řídící jednotku. Vedle toho kompaktní konstrukce strojů NX redukuje maximální potřebnou plochu při práci, ale i tak používá trvalé filtry.

Nejlepší EDM specialisté k Vašim službám

V ONA chápeme, že nejlepší cestou jak zajistit úspěch našeho klienta je zajistit servis a technickou podporu, která jim umožní dostat z jejich EDM stroje co nejvíce. Cílem procesního a technologického servisu ONA, řízeným EDM specialisty, je zajistit, aby každý z našich produktů dokonale odpovídal klientovu způsobu používání. Tato exkluzivní služba je zcela zdarma.