Easycut generátor

Maximální produktivita a excelentní kvalita povrchu.

100% řezání bez elektrolýzy při zachování rychlosti řezání (450 mm2/min)

Nový vysoce výkonný digitální Easycut generátor byl vyvinut k dosažení nejvyšších možných rychlostí (450 mm2/min s drátem o průměru 0,33 mm) možných v EDM, 100% bez elektrolýzy.

Zlepšená řezná rychlost generátoru ONA easycut vzhledem ke konvenčním systémům.

Úspora času v hrubovacích a dokončovacích řezech.

Vysoké rychlosti řezání poskytovné Easycut generátorem (dokonce i v dokončovacích řezech) umožňují řezat vysoce precizní díly v kratším čase.

Materiál: Ocel (X210 CrW12)

Typ drátu: mosaz Ø 0,25 mm

Povrchová integrita 100% zachována. Nejvyšší kvalita povrchu: 0,2 µm Ra

ONA Easycut generátor zcela zachovává povrchovou integritu obrobku. Úplně zamezuje elektrolytické korozi i při dlouhých časech obrábění a předchází oxidace, důlkové korozi a zhoršování stavu povrchu obrobku.

Ocel a železné materiály

Recast layer (tzv. přetavená vrstva, přepracovaný materiál, přilnutý k povrchu obrobku) je velmi tenký v hrubém řezu, po dvou dokončovacích řezech zcela vymizí při zachování originální povrchové integrity obrobků.

Slitiny na bázi niklu

Tento druh materiálu INCONEL je široce využíván v leteckém průmyslu. Easycut generátor umožňuje dosáhnout řezné rychlosti a kvality povrchů velmi podobné jaké jsou dosaženy při použití ocelových dílů.

Slitiny titanu a hliníku

Easycut generátor umožňuje předcházet oxidaci a dekolorizaci, které se mohou objevit na povrchu obrobku, bez ohledu na to, zda potřebují několik dokončovacích řezů nebo jeden hrubý řez.

Karbid wolframu a PDC

Easycut generátor snižuje úbytek pojiva obrobku, zachová celistvost povrchu materiálu. S karbidem wolframu může být dosažena nejlepší povrchová kvaltia  0,2 µm Ra (6 VDI).